Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informujemy, że w przypadku zdarzenia losowego (śmierć, włamanie, wypadek, ciężka choroba, itp.) można wystąpić do dyrektora lub pedagoga o zasiłek szkolny (bez względu na wysokość dochodu) - nie później niż 2 miesiące po wystąpieniu zdarzenia.

Przyznanie świadczenia obowiązuje przez cały rok szkolny 2017/2018. W celu uproszczenia procedury związanej z przyznaniem zasiłku szkolnego, nie ma konieczności załączania informacji dotyczącej dochodów rodziny oraz dokumentowania zakupu na cele edukacyjne. Niezbędny jest opis zdarzenia losowego oraz tego, w jaki sposób wpłynęło ono na proces edukacyjny ucznia.

Wnioski o przyznanie zasiłku szkolnego można pobrać w sekretariacie szkoły.
Wszelkich  informacji dotyczących ubiegania się o pomoc materialną dla uczniów udzielają pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi

ul. Tybury 16, tel.: (42) 636-40-05, (42) 633-36-66, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagog szkolny