Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dopiero się zaczął, a już jest za nami. Minął tak szybko, że już zapomnieliśmy jak wiele się u nas, w listopadzie wydarzyło..
W tym miesiącu zrobiliśmy wiele szalonych rzeczy- litery pisaliśmy pędzelkami, i pinezkami. Urządzaliśmy sobie polowanie na słowa, a naszą bronią były najprawdziwsze łapki na muchy ;)
Liczyliśmy co się dało: dynie, buty i chusteczki - tworzyliśmy dzięki nim własne zadania. Wszystko co się da robimy w ruchu.
Rozpoczęliśmy też przygodę z kolorowymi kubeczkami i pomocami Montessori , które rozwijają naszą wyobraźnię, kreatywność i ułatwiają nam zrozumieć pojęcia matematyczne. 
Kubeczki są też pierwszym krokiem do nauki kodowania, którą właśnie rozpoczynamy.
No i najważniejsze wydarzenie tego miesiąca- długo wyczekiwane NOCOWANIE w szkole ! Bylo cudownie ! Najpierw uczniowie wzięli udział w grze terenowej na terenie szkoły. Uzbrojeni w latarki, dzielnie poszukiwali ukrytych zadań. Nagrodą był numer telefonu do pizzerii i filmy na wieczór kinowy.
Pizza była pyszna !! A i filmy sprawiły nam mnóstwo radości. Rano wspólne śniadanie , i wspomnienia które mam nadzieje zostaną z nami na długo !!

  •