Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice !!!
Rada Rodziców po pierwszym zebraniu pragnie przekazać Państwu następujące informacje i prośby:

1. Składka na Radę Rodziców
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wpłacanie kwoty 60 – 100 zł / rok. Na drugie i kolejne dziecko 50% opłaty. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, ze opłata jest dobrowolna. Dzięki przekazanym środkom wpłat Rada Rodziców wspólnie ze szkołą jest w stanie opłacić dla dzieci: wycieczki, wyjścia, nagrody, upominki świąteczne itd. Będziemy wdzięczni za przekazanie kwoty jaką Państwo złożyli na deklaracji na pierwszym zebraniu.
Wpłaty: na konto, lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

2. Opłaty eksploatacyjne Xero 20 zł / rok / dziecko
Kwota ta pozwoli na sfinansowanie papieru oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek. Drukowanie kserowane materiały wykorzystywane są na lekcjach.

3. Opłaty za materiały do świetlicy 30 zł / semestr / dziecko
Z zebranych pieniędzy finansowane są materiały, które służą do organizowania czasu dzieciom w świetlicy: gry, przybory plastyczne, pomoce, książki itd. Nie jest to opłata za czas pracy opiekuna ;-) Opłata dotyczy dzieci, które korzystają ze świetlicy.

4. Ubezpieczenie – firma Inter Risk
55,00 zł wariant podstawowy
71,50 zł wariant rozszerzony o wyczynowe uprawianie sportu
Prosimy o deklarację najpóźniej do 20 września który wariant Państwo wybieracie i czy decydujecie się na ubezpieczanie w szkole. Pełna oferta ubezpieczenia dostępna jest u przedstawicieli trójek klasowych.

5. Sposób dokonywania opłat Wpłaty można robić przelewem na konto – jeśli wskazane (na przykład składka na Radę Rodziców) lub w sekretariacie.
Nr rachunku Rady Rodziców: 34 1560 0013 2026 0026 2336 1001
Prosimy o nie dokonywanie wpłat do nauczycieli.

Serdecznie dziękuję
Magdalena Banasiak
Sekretarz Rady Rodziców