Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/2017

zajęcia wyrównawcze i specjalistyczne

zajęcia prowadzący termin uwagi / sala
Zajęcia wyrównawcze kl. IIb Wioletta Pusz Poniedziałek 13.55 - 14.40 ---
Zającia indywidualne Magda Lużyńczyk Wtorek 13:55 - 14:40 Klasa VI
Zającia indywidualne Magda Lużyńczyk Wtorek 14:45 - 15:30 Klasa V
Logopedia Zofia Rogalińska Wtorek 14:45 - 16:20 ---
Zajęcia indywidualne Joanna Skorupińska Wtorek 14:45 - 15:30 ---
Zajęcia indywidualne Magda Lużyńczyk Środa 7:15 - 8:00 Klasa V
Zajęcia indywidualne Magda Lużyńczyk Środa 7:15 - 8:00 Klasa V
Zajęcia  wyrównawcze z języka polskiego dla klasy IV Joanna Skorupińska Czwartek 7:15 ---
Wspomaganie pisania i czytania Kinga Kamińska Czwartek 13:00 - 13:45 Klasa I
Logopedia Zofia Rogalińska Czwartek 16:00 - 16:45 ---
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
dla uczniów z orzeczeniem IV-VI 
Monika Pawłowska-Samolej Piątek 7:15 - 8:00 ---
Logopedia Zofia Rogalińska Piątek 12:05 - 17:00 ---
Nauczanie idywidualne  Mateusz Paczyński Piątek 13:00 - 15:00 Klasa II
Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna Kinga Kamińska Piątek 13:00 - 13:45 Klasa I

koła zainteresowań

zajęcia prowadzący termin uwagi / sala
Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego Marta Woźniak Poniedziałek  7:30 - 8:15 ---
Szkolne koło Caritas Arkadiusz Pabisiak Poniedziałek 11:45 - 12:05
Czwartek 11:45 - 12:05
Sala klasy V
Zajęcia logicznego myślenia IV-VI Magda Lużyńczyk Poniedziałek 15:30 - 16:15 Sala klasy V
Koło z języka angielskiegodla klas II-III Monika Pawłowska-Samolej Wtorek 13:55 ---
Koło plastyczne Mateusz Paczyński Wtorek 13:55 - 15:30 2h
Koło logicznego myślenia I-III Wioletta Pusz Wtorek  13.55 - 14.40 ---
Studio piosenki Edward Czekaj Wtorek ---
Koło ortograficzne Joanna Skorupińska Wtorek 14:45 - 15:30 ---
Koło multimedialne Robert Witczak Wtorek 15:00 - 15:45 ---
Koło origami Robert Witczak Wtorek 15:45 - 16:30 ---
Szkolne Koło PCK  Marta Woźniak Środa 7:30 - 8:15 ---
Akademia Małego Ekologa Sylwia Ziółkowska Środa  7:15 - 8:00 ---
Bystrzaki Wioletta Pusz Środa  12:05 - 12:50 ---
Terapia ręki Ewelina Golańska Środa  13:00 - 13:45 ---
Koło teatralne Ewelina Golańska Środa 13:55 - 15:30 2h co dwa tygodnie
Szachy Wioletta Pusz Czwartek 13:55 - 14:40 ---
Rozwijające zainteresowania z języka polskiego Joanna Skorupińska Piątek 7:30 - 8:15 ---

sportowe i artystyczne

zajęcia prowadzący termin uwagi / sala
Gry i zabawy Inez Michalak-Figa Poniedziałek 13:55 - 14:40 ---
Gry i zabawy Inez Michalak-Figa Wtorek 13:55 - 14:40 ---
Nauka gry na gitarze Jolanta Malicka Środa 15.40 - 16.25 ---
Gimnastyka korekcyjna Inez Michalak-Figa Czwartek 13:00 - 13:45 ---
Wyjazd na basen do Brzezin Anna Jakimiuk Czwartek 14.00 - 16.30 ---
 

(*) Terapai ręki- wspomaganie pisania i umiejętności motorycznych