Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

30 listopada w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. W całym budynku rozbrzmiewała muzyka.

Uczniowie wraz z wychowawcami zgłębiali tajniki wróżb i zwyczajów andrzejkowych.

Było lanie wosku, panny i kawalerowie sprawdzali kto pierwszy się ożeni lub wyjdzie za mąż.

 

 Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził kiermasz fantów andrzejkowych.

Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem. Po południu w świetlicy szkolnej nauczyciele zorganizowali  imprezę andrzejkową. Słychać ją było w całej szkole. Fakt, że dzieci nie chciały iść do domu oraz wypieki na buziach świadczyły o miłej zabawie.

Wieczorem Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla klas starszych. Wszyscy się świetnie bawili,

a szczególnie król i królowa balu (zobaczcie fotorelacje z imprez).

 

Andrzejki na świetlicy: 

  •  

Kiermasz: 

  •  

Dyskoteka:

  •  

 

30 listopada w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe. W całym budynku rozbrzmiewała muzyka. Uczniowie wraz z wychowawcami zgłębiali tajniki wróżb i zwyczajów andrzejkowych. Było lanie wosku, panny i kawalerowie sprawdzali kto pierwszy się ożeni lub wyjdzie za mąż.

 Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził kiermasz fantów andrzejkowych. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem. Po południu w świetlicy szkolnej nauczyciele zorganizowali  imprezę andrzejkową. Słychać ją było w całej szkole. Fakt, że dzieci nie chciały iść do domu oraz wypieki na buziach świadczyły o miłej zabawie. Wieczorem Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla klas starszych.. Wszyscy się świetnie bawili, a szczególnie król i królowa balu (zobaczcie fotorelacje z imprez)