Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Szanowni Państwo!

To już kolejna edycja akcji

„1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

 

 Możemy wybrać, na co przekazać 1% swojego podatku. Dzięki temu sami decydujemy
 o przeznaczeniu tej kwoty . Możemy rozliczyć się na rzecz budżetu państwa lub też możemy aktywnie włączyć się do akcji, która pomoże poprawić jakość kształcenia dzieci i młodzieży. Uzyskane w ten sposób środki nie obciążają osobistego budżetu.

Kolejny raz mamy szanse wesprzeć działania organizacji pracujących na rzecz wspólnego dobra. Jako podatnicy możemy zdecydować, kto dostanie nasze pieniądze. Jeżeli nie wesprzemy żadnej organizacji pożytku publicznego (OPP), to ta kwota nie zostanie w naszej kieszeni – trafi do kasy państwa. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji

„ 1% DLA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ MILESZKI ”.

Sama akcja jest prosta i przejrzysta, a co najważniejsze nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Akcja ta skierowana jest głownie do osób odprowadzających podatek i tych wszystkich, dla których  ważna jest edukacja dzieci i poprawa jakości kształcenia. Dzięki temu może nastąpić przekazanie z Twojego podatku właśnie na rzecz konkretnej instytucji, w naszym przypadku na Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole .

Poniżej umieszczamy sposób dokonywania wpłat 1% w 2016.

Dyrektor Szkoły

PIT36

  •  
View the embedded image gallery online at:
http://mileszki.pl/195-1-dla-psp-mileszki#sigFreeIdddb7bd7d6e
 

 

PIT36L

  •  
View the embedded image gallery online at:
http://mileszki.pl/195-1-dla-psp-mileszki#sigFreeIde59f7a4217